Naprawa, konfiguracja i optymalizacja

Nowy komputer najczęściej posiada już zainstalowany system operacyjny i podstawowe oprogramowanie. Problemy pojawiają się dopiero po pewnym czasie. Instalacje nowych programów, aktualizacje, wirusy i inne zdarzenia powodują, że z czasem komputer pracuje coraz wolniej i praca na nim przestaje być przyjemnością. Oferujemy pomoc w sytuacjach kryzysowych, ale również w codziennej pracy z komputerem. Konfigurujemy urządzenia do pracy w sieci komputerowej. Odzyskujemy i niszczymy dane.

Strony internetowe z CMS

Proponujemy tworzenie i opiekę nad stronami internetowymi w oparciu o system zarządzania treścią o nazwie Joomla. Dzięki niemu możemy zaproponować nowoczesny wygląd i szybką realizację projektu w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie niż strony realizowane w tradycyjnej technologii czyli pisanej od podstaw. Dzięki systemowi zarządzania treścią CMS otrzymują Państwo panel do łatwego modyfikowania i dodawania nowych treści, również we własnym zakresie.

Oprogramowanie, czyli to co każdy z nas widzi na ekranie swojego monitora, w równym stopniu co sprzęt wymaga odpowiedniej uwagi. Służymy swoim doświadczeniem w bieżącym użytkowaniu Państwa komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych, mamy dużą skuteczność w ratowaniu uszkodzonych systemów, co pozwala na zaoszczędzenie wielu godzin czasu naszych klientów poświęconych na personalizację. Instalujemy i konfigurujemy zakupione przez klienta oprogramowanie, konfigurujemy urządzenia do pracy w sieci komputerowej. Aktualizujemy systemy operacyjne (również Linux) i oprogramowanie dla poprawy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Robimy proste i eleganckie strony internetowe z możliwością zakupu domeny i utrzymania na naszym serwerze.

Odzyskiwanie i niszczenie danych

Oferujemy usługi odzyskiwania danych, których utrata nastąpiła z wszelakich powodów. Naprawiamy uszkodzone porty i gniazda w dyskach przenośnych, znajdujemy zagubione na dyskach pliki, naprawiamy błędy logiczne, a nawet dzięki współpracy z profesjonalnym laboratorium – wyciągać cenne dane, także z bardzo uszkodzonych mechanicznie nośników.


Oferujemy również możliwość nieodwracalnego niszczenia danych z możliwością rejestracji przebiegu procesu.

Wykonujemy

  • naprawy/ reinstalacje systemów operacyjnych (MS Windows, GNU Linux)
  • aktualizacje oprogramowania
  • synchronizacje danych
  • usuwanie szkodliwego oprogramowania (wirusy, programy typu adware)
  • instalowanie sterowników urządzeń
  • odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych
  • niszczenie danych programowych oraz fizycznych
  • konfiguracja urządzeń (komputer, tablet, smartphone)
  • komercyjne wsparcie dla programu Płatnik
  • konfiguracje, migracje, modyfikacje baz danych MSSQL

szybkie pozyczki