Naprawa komputerów stacjonarnych, PC

Bez względu na to czy Państwa zestaw komputerowy został przygotowany w całości przez wyspecjalizowaną firmę (HP, DELL), został złożony samodzielnie czy w pobliskim sklepie komputerowym, służymy pomocą przy jego naprawach, rozbudowie i konserwacji. Usuwamy doraźne usterki oraz staramy się wskazywać potencjalne miejsca wystąpienia problemów w przyszłości. Mamy dużą skuteczność w ratowaniu uszkodzonych systemów co oszczędza wiele godzin klienta poświęconych na personalizację powstałego problemu.

Naprawa laptopów i netbooków

Naprawiamy wszystkie typy laptopów i netbooków. Diagnozujemy usterki począwszy od drobnych problemów z niedziałającymi przyciskami, po sytuacje, w których urządzenia w ogóle się nie uruchamiają. Oferujemy rozbudowę i wymianę komponentów, naprawę płyt głównych, wymianę gniazd na płycie głównej, wymianę matryc, regenerację podświetlania i inne. Nie zapominamy również o czyszczeniu wnętrza, które zwiększa żywotność sprzętu i komfort pracy. Rozwiązujemy problemy z działaniem oprogramowania dbając o zachowanie cennych danych.

Oferujemy szeroki wachlarz usług IT w zakresie diagnostyki i naprawy sprzętu komputerowego. Zamawiając u nas usługę mogą być Państwo pewni profesjonalnej obsługi. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji. Stosujemy sprawdzone, zgodne z najnowszymi standardami rozwiązania, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a przy tym atrakcyjne cenowo. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.

Konserwacja

Prawidłowo eksploatowany komputer może posłużyć użytkownikowi wiele lat. Jak powszechnie wiadomo każde urządzenie wydziela ciepło, a jego największym wrogiem jest kurz, który gromadzi się na wentylatorach i radiatorach. Regularne sprzątanie wnętrza komputera wpływa pozytywnie na żywotność wszystkich jego komponentów i poprawia komfort akustyczny. Nie zwlekaj do ostatniej chwili aż Twoja maszyna przestanie prawidłowo pracować. Sprawdź nasze super atrakcyjne pakiety – Informatyczną Pomoc Dla Firm oraz Informatyczna Pomoc Dla Domu.

Naprawa zalanych urządzeń

Jesteśmy w stanie także umyć płyty główne urządzeń z zabrudzeń powstałych na skutek przypadkowego zalania ich cieczami, takimi jak kawa, herbata wino czy piwo. Czyszczenie odbywa się przy użyciu profesjonalnej myjki ultradźwiękowej. Proszę pamiętać, że skuteczne mycie zalanych urządzeń jest możliwe jedynie przy użyciu odpowiednich środków chemicznych wspomaganych ultradźwiękami, tylko one są bowiem w stanie wypłukać zanieczyszczenia z cukru i tłuszczu z wszelkich zakamarków, gniazd i z pod układów scalonych.


szybkie pozyczki