Projektowanie i wdrożenia

Naszym klientom oferujemy pomoc na każdym etapie doboru i uruchomienia sieci komputerowej. Doradzamy przy zakupie urządzeń sieciowych, podłączamy okablowanie, konfigurujemy routery przewodowe i bezprzewodowe, uruchamiamy stacje klienckie w sieci. Wspieramy klientów w wyborze i instalacji sieciowych magazynów danych NAS wraz z opcją bezpiecznych połączeń z poza sieci lokalnej VPN. Dla wymagających proponujemy bardziej zaawansowane usługi oparte o w pełni zarządzalne urządzenia sieciowe. Oferujemy również wdrożenie usług sieciowych, takich jak serwery baz danych SQL, serwery SMB, FTP, Apache, Postfix i inne.

Utrzymanie i serwis

Zajmujemy się utrzymaniem i serwisem już istniejących sieci opartych na urządzeniach typowo biurowych, takich jak D-LINK, TP-LINK, Edimax, jak również tych większych opartych na bardziej profesjonalnym sprzęcie firm Cisco czy Mikrotik. Diagnozujemy usterki interfejsów sieciowych, wymieniamy uszkodzone okablowanie, dokonujemy zmian w istniejącej infrastrukturze, porządkujemy szafy serwerowe. Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie usług sieciowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu zarówno usług informatycznych dla klientów indywidualnych, jak i usług informatycznych dla firm różnej wielkości, także dla największych korporacji w kraju.

Sieci komputerowe znajdują zastosowanie w szeroko pojętej komunikacji międzyludzkiej. Dzięki nim możemy w szybki sposób wymieniać dane oraz dzielić zasoby. Wiele małych sieci rozsianych po całym świecie połączone razem tworzą Internet - sieć o zasięgu globalnym. Dzięki niemu możemy w tani i łatwy sposób rozmawiać z osobami znajdującymi się nawet w bardzo odległych miejscach, zdobywać potrzebne nam informacje, korzystać z bogatych zasobów filmów, muzyki, interaktywnej rozrywki.

Bezpieczeństwo w sieci

Serfowanie w sieci, zakupy, bankowość elektroniczna, portale społecznościowe to wielka wygoda i przyjemność, ale niestety również zagrożenia. Bezpieczeństwo w sieci to nie tylko kwestia dobrej infrastruktury, ale również dobrych zachowań użytkowników. Bardzo ważna jest odpowiednia polityka haseł, uważna interpretacja przychodzących wiadomości e-mail i komunikatów przeglądarki internetowej, ostrożne udostępnianie swoich danych i wizerunku. Służymy naszym klientom swoją wiedzą i doświadczeniem w tym, aby wskazywać i eliminować zagrożenia czyniąc korzystanie z cyfrowych zasób tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu obsługi sieci, począwszy od wyboru dostawcy internetowego, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu, instalacje, konfiguracje, aż po bieżący nadzór i serwis. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych chcących cieszyć się swobodą działania sieci przewodowych i bezprzewodowych w swoim domu, jak i dla firm, które oprócz dostępu do sieci dla swoich pracowników chcą wdrożyć usługi sieciowe, takie jak serwer baz danych, serwer plików, bezpieczne połączenia VPN i inne.


szybkie pozyczki